Alfa Romeo Stelvio
ALFA STELVIO
DUYGULARI HAREKETE GEÇİRMEK İÇİN TASARLANAN SUV
Stil ve sportifik Stelvio çizgisinde buluştu. Adaptif 35W çift zenon farlar mükemmel aydınlatma sağlıyor. İkonik Alfa Romeo ızgara. Renkli fren kaliperleriyle birlikte 20" alaşım jantlar.Aktif kör nokta fonksiyonlu elektrikli katlanır elektrokromik aynalar. Yeni Veloce versiyonu gövde renginde çamurluk kemerleri ve siyah arka tampon gibi özel estetik detaylarıyla spor serinin en üst seviyesini temsil ediyor.
Alfa Romeo Stelvio
İÇ TASARIM
İTALYAN STİLİNDE ŞIKLIK
Kırmızı, siyah veya tütün renklerinde 8 yönlü, elektrikli, ısıtmalı sportif deri koltuklar.Her versiyona özel kullanışlı bölmelere ve yüksek kaliteli kaplamalara sahip yeni orta konsol.8,8" dokunmatik ekran.Yeni aktif güvenlik sistemleri ve araç ayarları hakkında tam bir genel görünüm sunan 7" TFT renkli gösterge paneli. Akıllı telefonunuzu kabloyla uğraşmadan şarj etmek için Stelvio'nun kalbinde kablosuz şarj bulunuyor.
Alfa Romeo Stelvio
GÜVENLİK
YENİ NESİL OTONOM DESTEKLİ SÜRÜŞ SİSTEMLERİ
Sedanlarda görmeye alışık olduğumuz dinamik özelliklere sahip olan bu SUV, Trafik ve Yol Asistanı veya akıllı hız kontrolüyle birlikte Trafik İşareti Tanıma gibi otomatik gelişmiş sürüş sistemlerinin yeni serisi ile şimdi daha dolu.
Çünkü sürüşteki güzellik bazen akıllı yardımda gizlidir.
Alfa Romeo Stelvio
BİLGİ EĞLENCE SİSTEMİ
TEK GEREKEN BİR DOKUNUŞ
Kolay ve sezgisel. Yeni bilgi eğlence sistemi yeniden tasarlandı ve 8.8” dokunmatik ekranla donatıldı.