Resimler gösterge niteliğindedir ve yalnızca açıklama amaçlıdır. Gösterilen renkler ve detaylar, teknik ve/veya üretim ve/veya ticari nedenlerle örnek olarak, araç satışa sunulduğunda mevcut olmayabilir veya değişiklik gösterebilir. Bazı resimlerde standart olmayan aksesuarlar ve/veya ekipmanlar gösterilebilir ve bunlar araç satışa sunulduğunda özel bir talebe ve ek ödemeye tabi olacaktır.
icona separatore

TAMAMEN ELEKTRİKLİ İLK JEEP®

Eşi görülmemiş bir maceraya hazır olun. Yeni Jeep® Avenger 1st EDITION, elektrifikasyon dünyasına benzersiz bir stil ve güç kombinasyonu ile giriş yapıyor.

Jeep Compass

Çift Renk Katmanlı, 18" Jantlar

Jeep Compass

%100 Dijital Arayüz

Jeep Compass

Hands Free Elektrikli Bagaj Kapağı

Jeep Compass

180° Geri Görüş Kamerası

DIŞ TASARIM
Her Bakışta Sizi Şaşırtmayı Başaracak

Macera, sınırları aşmak, keşfetmek ve kendinizi yepyeni bir dünyada bulmaktır. Kendine özgü 18'' alaşım jantlar, 360° gövde korumasıyla korunan en kompakt elektrikli Jeep®'in güçlü hatlarıyla mükemmel uyum sağlar.

Cesur estetik, Jeep®'in ikonik kişiliğini yansıtır: imzası niteliğindeki 7’li ızgarası, duruşunu artıran kontrast siyah tavanı ve ön ve arka full-LED farları Avenger'ı ilk bakışta tanınır hale getirir.

İÇ TASARIM
Hisleriniz Ön Planda Olacak

Jeep® Avenger'ın modern ve dijital iç mekanı, sürüş deneyiminizin özgürlüğünü ve mükemmel işlevselliğini bağlantılı bir deneyimle eşleştirir. Yeni SUV'unuza ne kadar çok nesnenin sığdığına inanamayacaksınız: depolama alanımız bir el çantasının tüm içeriğini alabilir. Akıllı telefonunuz, ev anahtarlarınız, su şişeniz, güzellik çantanız ve güneş gözlükleriniz gibi içinde bulunan her şey arabanıza biner binmez kendisine bir yer bulur. Günlük yaşam veya hafta sonu gezilerinde, her şey için akıllı ve organize bir alan var.

Her yolculuk yaşanması gereken bir maceraya dönüşür. Özel sarı ve siyah renk düzenindeki sıcak ve rahat koltuklar, ön panelin sarı vurguları ve duygularınıza renklerle tercüman olan çok renkli ambiyans ışıkları sayesinde yolculuklarınızın akışını takip edin.

BOYUTLAR

Kompakt boyutlarda saf bir Jeep® deneyimi için ihtiyacınız olan tüm alan. Tutkularınızı boyutlandırın.

PERFORMANS
Deneyiminizi Farklı Bir Boyuta Taşıyın

Stressiz ve zorlayıcı bir deneyim yaşayın. İlk %100 elektrikli Jeep®, bir Jeep®'te sürüşün performansını ve heyecanını tam elektrik gücüyle birleştiriyor.

- Kolaylıkla sürün: 100 kW DC hızlı şarj ile 30 km menzili garanti etmek için 3 dakikalık şarj yeterlidir ortalama günlük tüketimi kahve molanızda şarj edin.

- Sizin için en iyi şarj çözümünü seçme özgürlüğüne sahip olun: Avenger ile size eksiksiz bir şarj çözümleri seti sunulacaktır. Günlük işlerden yorulduğunuzda, şehirden çıkın ve yeni SUV'unuzu sürerek emisyonsuz özgürlüğü yaşayın.

400 Km'ye kadar
kombine menzil
550 km şehir içi menzil
* tahmini WLTP elektrikli menzil​
24 dakika
100 kW DC hızlı şarjda %20-80
şarjda %80
156 HP
Elektrik gücü
100 kWh
Hızlı batarya şarjı

100% JEEP® KABİLİYETİ
Onunla Her Şeyin Üstesinden Gelin

Bir araç ararken sadece beğendiğimizi değil, aynı zamanda bize benzeyeni de seçeriz.

Yeni Jeep®Avenger, kompakt bir boyutta kararlılığı ve maceracı ruhuyla öne çıkıyor. Selec-Terrain® ve Yokuş İniş Kontrol teknolojisi, yağmur, kar, kaygan zemin gibi yoldaki her türlü hava koşuluna uyum sağlamanıza olanak tanır; yeni Jeep® Avenger ve cömert yerden yüksekliği, en zorlu koşullarla bile başa çıkmanızı sağlar.

TEKNOLOJİ VE GÜVENLİK
Hayal Ettiklerinizi Gerçeğe Dönüştürün

Yeni Jeep® Avenger yolculuklarınızı daha da kolaylaştıracak ve sürüş deneyiminizi ileriye taşıyacak. Kombine gelişmiş sürücü destek sistemleri ve direksiyon simidindeki aktif bir hareketle şeridin merkezini korurken öndeki araçla aranızdaki mesafeyi korumanıza yardımcı olur.

Yeni Jeep® Avenger'da iki adet 10,25'' dijital panele güvenebilirsiniz: %100 dijital gösterge paneli ve Uconnect® bilgi-eğlence sistemi. Dahası, kablosuz şarj pedinizle akıllı telefonunuzu kolayca bağlayabilir ve şarj edebilirsiniz.